top of page
oklejanie-busow.webp

Oklejanie busów

Vany osobowe mogą stanowić skuteczne narzędzie marketingu, zwłaszcza gdy po drodze z jednego punktu do drugiego zatrzymują się w różnych miejscowościach. Nic dziwnego, że na oklejanie reklamowe busów folią decyduje się wielu przedsiębiorców ze Śląska i okolic Tarnowskich Gór. Dzięki temu pojazd wygląda atrakcyjnie, i zwraca uwagę potencjalnych klientów.

Kompleksowe oklejanie busa folią

To jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów komunikacji wizualnej. Przede wszystkim usługa oklejania to jednorazowy wydatek, który wystarczy na kilka lat. Dzięki niej podczas przemierzania trasy możesz dotrzeć do potencjalnych klientów, co znacznie poszerzy zasięg reklamy poza jedną miejscowość. Działamy w Tarnowskich Górach, przyjmujemy też zamówienia z innych miast na Śląsku.

Oklejanie busa samoprzylepną folią pokrytą trwałym laminatem UV sprawi, że hasła reklamowe nie wyblakną pod wpływem promieni słonecznych. To skuteczny sposób, który zapewni Ci długotrwały efekt.

Specjalistyczna reklama na busa według Twojego projektu

Naszą ekipę tworzy wykwalifikowany zespół ekspertów. O ich wysokich umiejętnościach wrappingu mogą świadczyć liczne certyfikaty. Co więcej, nasi specjaliści wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, aby dostarczać usługi reklamowe na najwyższym poziomie. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów z całego województwa.

Oferujemy całościowe oklejanie pojazdu folią, które nie ogranicza się tylko do loga i danych kontaktowych – reklama znajdzie się na całej powierzchni busa. Wydruk dodatkowo zabezpieczymy laminatem odpornym na promienie UV. Zwiększy to trwałość reklamy i zapewni estetyczny wygląd pojazdu na lata.

Oklejanie reklamowe busów - Śląsk i okolice

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży wrappingu. Nasza agencja zapewni Ci trwały efekt i przyciągnie grono nowych klientów. Projekt reklamowy na busie powstanie zgodnie z Twoją wizją. Możesz też przesłać do nas gotową grafikę lub skorzystać z naszej pomocy od A do Z. Tylko u nas znajdziesz najlepszą usługę oklejania aut!

bottom of page