top of page
oklejanie-samochodow-firmowych.webp

Oklejanie samochodów firmowych

Jeżdżącą po mieście reklamę dostrzegą nie tylko kierowcy, lecz także przechodnie. Służbowe auto to świetne narzędzie do pozyskania nowych klientów, gdyż w nienachalny sposób pozwala na szerzenie świadomości o istnieniu marki. Nasza agencja doskonale o tym wie. Świadczymy profesjonalne oklejanie reklamowe samochodów firmowych na Śląsku i w Tarnowskich Górach.

Oklejanie reklamowe samochodów firmowych na terenie Śląska i Tarnowskich Gór

Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw dysponujących pojazdami służbowymi. Oferujemy oklejanie aut firmowych w formie kolorowego wydruku na bezkonkurencyjnej folii 3M. Grafiki reklamowe umieszczamy na wybranych elementach samochodów, w tym na drzwiach oraz wnękach. Realizując projekt, uwzględniamy wszystkie rzuty maszyny, aby wrapping prezentował się estetycznie na karoserii. W odróżnieniu od reklam krótkookresowych druk na folii jest trwały i może wytrzymać kilka lat.

Profesjonalne oklejanie aut firmowych folią 3M

Wykonamy grafikę zgodnie z indywidualnym planem i umieścimy ją na każdym pojeździe służbowym niezależnie od modelu czy marki. Czy to auto typu sedan, kombi czy kompaktowy hatchback, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisy reklamowe oraz aplikacje tworzymy krok po kroku według Twoich instrukcji i w wyznaczonym terminie.

Zapewniamy kompleksową, bezinwazyjną usługę, jaką jest oklejanie samochodów firmowych wraz ze ściągnięciem poprzedniej folii. Podczas pracy korzystamy z produktów najlepszych producentów. Pracownicy są przeszkoleni i posiadają odpowiednie certyfikaty 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer bądź 3M Preffered Graphics Installer, gwarantujące aplikacje na wysokim poziomie.

Oklejanie flot samochodowych w Tarnowskich Górach

Oferta flotowa to opłacalna inwestycja. Wykonamy fachowe oklejanie dla Twojego przedsiębiorstwa na każdego rodzaju aucie firmowym, bez względu na jego markę, gabaryty czy kształt. Działamy według wizualnych zasad reklamowych. Pomożemy Ci zwiększyć rozpoznawalność marki nie tylko w Tarnowskich Górach, ale również na całym obszarze działań biznesowych. Masz okazję skorzystać z usług certyfikowanego aplikatora folii 3M na samochodach! Wyróżnij się spośród konkurencji z całego Śląska, kontaktując się z nami.

bottom of page