top of page
oklejanie-ciezarowek.webp

Oklejanie tirów i naczep

Samochody transportowe niemal zawsze są w trasie, a kiedy akurat nie jeżdżą, najpewniej stoją na stacji. Praca kierowcy to świetna okazja, aby zaprezentować różne usługi w wielu miejscach. Wiemy, że reklama, która może się przemieszczać, jest w stanie dotrzeć do większej liczby osób niż zwykły baner. Właśnie dlatego oferujemy oklejanie reklamowe TIR-ów i naczep na terenie Śląska oraz Tarnowskich Gór.

Drukowana reklama na TIR-ach

Ciężarówka wielotonowa poruszająca się po drogach międzynarodowych to nie tylko środek transportu. Poza swoją główną funkcją ciągnik z naczepą może posłużyć jako mobilny afisz, który zapewni Ci widoczność na tle konkurencji. Do oklejania wykorzystujemy wytrzymałe materiały marki 3M. Uwaga - reklama na TIR-rach nie będzie trzymać się na karoserii z przetłoczeniami.

Fachowe oklejanie naczep na Śląsku

Od dawna pracujemy na wieloformatowych powierzchniach pojazdów ciężarowych. Możemy wykonać dla Ciebie reklamę na drzwiach naczepy lub plandece. Usługę wykonujemy metodą drukowania, która idealnie nadaje się do płaskiej powierzchni, jaką jest karoseria. Aby wydłużyć żywotność grafiki reklamowej, na okleinę nakładamy laminat, który zabezpiecza ją przed promieniami UV i czynnikami atmosferycznymi.

Oklejanie reklamowe tirów - Tarnowskie Góry

Wrapping pojazdów o dużych gabarytach to nasza specjalność. Od ponad 20 lat zajmujemy się oklejaniem reklamą samochodów ciężarowych typu TIR. Doskonale znamy ich specyfikę, a podczas usługi korzystamy z trwałych materiałów, które wytrzymają wiele długich tras. O jakości naszej pracy może świadczyć szereg zadowolonych klientów.

Liczne grono naszych wyspecjalizowanych pracowników wzięło udział w programach zdobienia pojazdów folią reklamową: 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer lub 3M Preffered Graphic Installer.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętnie skorzystamy z Twoich wskazówek przed oklejaniem TIR-a i naczepy grafiką reklamową, ponieważ zależy nam na satysfakcji klientów. Zaufaj nam i postaw na fachową realizację! Nasz warsztat znajduje się w Tarnowskich Górach, ale nie ograniczamy się do jednej miejscowości: realizujemy zlecenia z całego Śląska.

bottom of page