top of page
inne (3).jpg

Oklejanie samochodów ciężarowych

Nie od dziś wiadomo, że komunikacja wizualna buduje tożsamość marki. Doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalnopści przedsiębiorstwa, jest oznakowanie ciągnika logiem, napisem lub inną grafiką. Oklejanie reklamowe ciężarówek nada Twojej firmie profesjonalny wygląd i zachęci klientów do kontaktu. Nasza siedziba mieści się w Tarnowskich Górach, ale obsługujemy cały obszar Śląska. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Oklejanie reklamowe samochodów ciężarowych - Tarnowskie Góry

Wykorzystanie ciągników siodłowych jako narzędzie marketingowe ma wiele zalet. Ze względu na swoje gabaryty ciężarowe samochody dostawcze mają ogromną powierzchnię roboczą, na której można umieścić informacje w dowolnym rozmiarze i kolorze. Specjalistyczne oklejanie reklamowe kabiny ciężarówki jest wymagające, ale efekt jest tego wart.

Profesjonalne oklejanie kabiny ciężarówki

Pracujemy na materiałach najlepszych producentów, które starannie selekcjonujemy, bacznie śledząc rynek. Oferujemy kompleksowe oklejanie reklamowe samochodów ciężarowych od A do Z na Śląsku. W razie potrzeby usuniemy też poprzednią folię.

Usługa dzieli się na kilka etapów. Najpierw powstaje projekt, który dopasowujemy do konkretnego kształtu. Później następuje wydruk i laminacja. Na koniec zostaje wycięcie z folii odpowiednich liter i można przejść do kabiny kierowcy ciężarówki. Realizacja to kilka etapów: projekt wytycznych i oczekiwań klienta, wydruk, cięcie ploterowe i aplikacja.

Najlepsze oklejanie ciężarówek na Śląsku

Jesteśmy świadomi, że klienci mają różne oczekiwania, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę i eksplorujemy różne metody. Oferujemy kompleksowe działanie i wsparcie na każdym etapie współpracy. Świetnie wyposażone zaplecze - własna drukarnia - pozwala nam na realizować wymagające projekty na samochodach ciężarowych.

Jesteśmy liderem w dziedzinie reklamowego oklejania kabin ciężarówek. Nasi eksperci mogą poszczycić się uznanymi w świecie car wrappingu certyfikatami: 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer oraz 3M Preffered Graphic Instale. Oklejamy pojazdy wszystkich gabarytów: samochody osobowe, dostawcze, busy oraz TIR-y. Nie czekaj, odezwij się do nas - fachowców z Tarnowskich Gór! W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.

bottom of page